Movies
Ratings
851
The RevenantRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
By the StreamRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 4.0
From BeyondRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0