Series
Ratings
86
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- 콩콩팡팡Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5