Series
Ratings
12
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0