Movies
Ratings
411
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Oh! My GranRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 2.5