Movies
Ratings
40
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
RomeoRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0