Series
Ratings
71- ItRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0