Movies
Ratings
16
OutsideRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5