Series
Ratings
12- MonsterRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5