Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5