Movies
Ratings
227
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Inland EmpireRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0