Movies
Ratings
91
PapillonRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 2.0
Dr. NoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
将軍Rated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0