Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0