Movies
Ratings
159
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The IdiotsRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
AmandaRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 5.0
Mystery TrainRated ★ 4.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0- Replacement Driver VLOGRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 5.0