Series
Ratings
110
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0