Titles you rated
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- remoteRated ★ 2.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
- Stand up!!Rated ★ 4.0
JoteiRated ★ 3.0
Shooting StarRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
SPRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 2.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5