Series
Ratings
36
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0