Series
Ratings
40
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 1.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 1.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
All InRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5