Series
Ratings
14
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 3.0