Series
Ratings
211
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Princess LuluRated ★ 4.5
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0- BossRated ★ 5.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0