Series
Ratings
158
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5- Toy SoldiersRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5