Series
Ratings
46
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5- M&MRated ★ 1.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
- 목소리 사랑Rated ★ 4.0
Mosaic JapanRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0