Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5