Series
Ratings
15
HannibalRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Breathless SummerRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 2.0
JoteiRated ★ 2.0