Series
Ratings
62
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0