Series
Ratings
84- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Dexter: New BloodRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0