Series
Ratings
42- Generation WarRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0