Series
Ratings
166
The Silent SeaRated ★ 1.5
L.A.'s Finest Season 1Rated ★ 4.5
Jessica & KrystalRated ★ 3.5
The Devil's JusticeRated ★ 1.5
Seven First KissesRated ★ 1.5
My Golden LifeRated ★ 1.5
TemptedRated ★ 0.5
Touch Your HeartRated ★ 0.5
Melting Me SoftlyRated ★ 0.5
True BeautyRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0