Series
Ratings
24
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5