Movies
Ratings
406
TwistersRated ★ 2.5
The TripRated ★ 2.5
Made in KoreaRated ★ 2.0
Deep CoverRated ★ 2.0
All My Friends Are DeadRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 3.0
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 4.0
VacationRated ★ 3.5