Series
Ratings
92
UnnaturalRated ★ 4.5
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
We Were LiarsRated ★ 2.0
His & HersRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.0
Outer Range Season 1Rated ★ 3.5