Series
Ratings
35
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Cute or CrazyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5