Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 3.5
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0