Movies
Ratings
16
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0