Movies
Ratings
455
Bird BoxRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.0