Series
Ratings
14
My MisterRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5