Series
Ratings
44
SoulRated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.5
MamaRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0