Movies
Ratings
25
CruellaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0