Series
Ratings
261
Young SheldonRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
LudwigRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The Nokdu FlowerRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
AmphibiaRated ★ 4.0