Series
Ratings
119
The Beast in MeRated ★ 2.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0