Movies
Ratings
25
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0