Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 1.5
Men of PlasticRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
Family SwitchRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.0
ZiamRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Project SilenceRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 1.5