Series
Ratings
35- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5