Series
Ratings
89
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LoversRated ★ 3.5
How Long I've KissedRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0