Series
Ratings
527
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
DisclaimerRated ★ 4.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5- HousekeeperRated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5