Series
Ratings
46
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0