Series
Ratings
419- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hokkaido Gals Are Super Adorable!Rated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0