Movies
Ratings
145
ShooterRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0