Series
Ratings
97- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5