Series
Ratings
360- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Street Man FighterRated ★ 0.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 3.0- CasheroRated ★ 2.0
- Spirit FingersRated ★ 2.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 3.0
To the MoonRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5