Series
Ratings
20
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0